Cloud

O nas

Img

Zapisz dziecko do przedszkola już dziś! ​

Rozpalanie iskry geniuszu w każdym dziecku

Pracujemy, aby zrozumieć potrzeby Twojego dziecka

Przedszkole Royal Baby to prywatne przedszkole  stworzone z myślą o najmłodszych. Zapewniamy ciepłą i zachęcającą atmosferę, która poprawia samoocenę, zaszczepia podstawowe wartości moralne, zachęca do interakcji społecznych i wzbogaca świadomość świata przyrody i kultury. Jesteśmy ciepłą i kochającą społecznością przedszkolaków, nauczycieli i rodziców, którzy inspirują wyobraźnię, kreatywność i bawią się dla każdego ucznia.

W środowisku opartym na szacunku i współczuciu staramy się karmić ducha każdego dziecka i zapewnić mu przestrzeń ochronną dla jego rozwoju.

Co wyróżnia nasze przedszkole

Wizja & Misja

 • Nasza misja

  Naszą misją jest, aby dzieci z Royal Baby czuły się pewnie w środowisku anglojęzycznym i potrafiły doskonale funkcjonować w języku angielskim.

 • Nasza wizja

  Wizja przedszkola Royal Baby wczesnych lat opiera się na założeniu, że każde dziecko otrzymuje najlepsze wykształcenie.

 • Filozofia

  Uważamy, że zrównoważone podejście do dziecka przez nauczyciela stanowi doskonałą podstawę edukacyjną.

Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności

Dwujęzyczne dzieci

Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” to uniwersalny i wszechstronny system edukacyjny, który pozwala dzieciom osiągnąć poziom dwujęzyczności. Program Powszechnej Dwujęzyczności pomaga dzieciom stać się dwujęzycznymi w sposób naturalny, poprzez zabawy od najmłodszych lat. Promuje codzienne obcowanie z drugim językiem od urodzenia zarówno w domu, jak i placówce. 

Głównym celem Programu jest stworzenie wszystkim dzieciom szansy, aby mogły stać się dwujęzyczne i samodzielne w zakresie drugiego języka w okolicach dziesiątego roku życia.

Program tworzony jest w ścisłej współpracy z wydawnictwem Yellow House English, które wprowadziło i rozwija wyjątkowy kurs dla dzieci najmłodszych – od pierwszych dni życia do ukończenia przedszkola – tzw. Uniwersalny Kurs dla Przedszkoli.

Przygotuj swoje dziecko do gotowości szkolnej

Poczuj różnicę

To, co zapewnia naszej placówce jakość, którą czujesz w momencie wejścia, to „filary”, które wspierają rozwój dziecka. Istnieją cztery podstawowe reguły, na których opieramy naukę w naszym przedszkolu.

 1. Uczenie się przez doświadczenie

  Pomagamy dzieciom łączyć się z otoczeniem na nowe sposoby, aby odkryły, co jest dla nich ważne w danym momencie i w przyszłości.

 2. Codzienny kontakt z językiem

  Stosujemy metodę immersji językowej, czyli zanurzanie dzieci w języku angielskim poprzez zabawę i zajęcia dydaktyczne, dostosowane do ich okresu rozwojowego.

 3. Społeczność

  Sukces edukacyjny dziecka w dużej mierze zależy od rodzin, wychowawców, rówieśników i odpowiednich członków społeczności.

 4. Współpraca

  Dzielenie się nowymi doświadczeniami i rozwiązywanie problemów z innymi prowadzi do większego poczucia więzi - a także znaczących doświadczeń edukacyjnych.